personal docent

    Anna Alavedra CastellvÝ
Llicenciada en Economia, Universitat Aut˛noma de Barcelona
Despatx: B3-198B
TelŔfon: +34 935812193
E-mail: Anna.Alavedra@uab.cat
     
Anna Aubanell   Anna Maria Aubanell Jubany
Doctora en Economia, European University Institute of Firenze
Despatx: B3-115
TelŔfon: +34 935814105
E-mail: Anna.Aubanell@uab.cat
     
Esteve Corbera   Esteve Corbera Elizalde
Master en Recursos Naturals i Desenvolupament, University of East Anglia
Doctor en Estudis del Desenvolupament, University of East Anglia
Despatx: ICTA, M˛dul M, Facultat de CiŔncies
TelŔfon: +34 935868549
E-mail: Esteve.Corbera@uab.cat
PÓgina personal
Curriculum Vitae
     
Xavier Cussˇ   Xavier Cussˇ Segura
Doctor en Economia, Universitat Aut˛noma de Barcelona
Despatx: B3-113
TelŔfon: +34 935811416
E-mail: Xavier.Cusso@uab.cat
     
    Esteve Deu Baigual
Doctor en Hist˛ria, Universitat Aut˛noma de Barcelona
Despatx: B3-106
TelŔfon: +34 935814108
E-mail: Esteve.Deu@uab.cat
     
    Daniel Devolder
Doctor en Economia, Institut d'╔tudes PolÝtiques de Paris
Despatx: B3-107
TelŔfon: +34 935811815
E-mail: Daniel.Devolder@uab.cat
     
Pedro Fatjˇ   Pedro Fatjˇ Gˇmez
Doctor en Hist˛ria, Universitat de Barcelona
Despatx: B3-113
TelŔfon: +34 935812193
E-mail: Pedro.Fatjo@uab.cat
     
Emanuele Felice   Emanuele Felice
Doctor en Hist˛ria Econ˛mica, UniversitÓ di Pisa
Despatx: B3-113
TelŔfon: +34 935811416
E-mail: ClaudioEmanuele.Felice@uab.cat
Curriculum Vitae (ENG)
     
Ramon Garrabou   Ramon Garrabou Segura
Doctor en Hist˛ria, Universitat Aut˛noma de Barcelona
Despatx: B3-111
TelŔfon: +34 935812303
E-mail: Ramon.Garrabou@uab.cat
     
Fernando Largo   Fernando Largo JimÚnez
Llicenciat en Economia, Universitat de Barcelona
Despatx: B3-115
TelŔfon: +34 935818381
E-mail: Fernando.Largo@uab.cat
     
Montserrat Llonch   Montserrat Llonch Casanovas
Doctora en Hist˛ria, Universitat Aut˛noma de Barcelona
Despatx: B3-106
TelŔfon: +34 935814108
E-mail: Montserrat.Llonch@uab.cat
     
Jordi Maluquer   Jordi Maluquer de Motes
Doctor en Hist˛ria, Universitat Aut˛noma de Barcelona
Despatx: B3-105
TelŔfon: +34 935812180
E-mail: Jordi.Maluquer@uab.cat
     
Joan MartÝnez Alier   Joan MartÝnez Alier
Doctor en Economia, Universitat Aut˛noma de Barcelona
Despatx: B3-110
TelŔfon: +34 935811282
E-mail: Joan.Martinez.Alier@uab.cat
     
Giuseppe Munda   Giuseppe Munda
Doctor en Economia i Econometria, Free University of Amsterdam
Despatx: B3-112
TelŔfon: +34 935814104
E-mail: Giuseppe.Munda@uab.cat
     
Roser Nicolau   Roser Nicolau Ros
Doctora en Economia (Demografia Econ˛mica), Institut d'╔tudes Politiques de Paris
Despatx: B3-107
TelŔfon: +34 935811815
E-mail: Roser.Nicolau@uab.cat
     
Josep Pujol   Josep Pujol Andreu
Doctor en Hist˛ria, Universitat Aut˛noma de Barcelona
Despatx: B3-109
TelŔfon: +34 935812309
E-mail: Josep.Pujol.Andreu@uab.cat
     
Jes˙s Ramos MartÝn   Jes˙s Ramos MartÝn
MA in Environmental Politics, Keele University, UK
MPhil in Ecological Economics, Keele University, UK
Doctor en CiŔncies Ambientals (Economia Ecol˛gica), Universitat Aut˛noma de Barcelona
Despatx: B3-110
TelŔfon: +34 935811282
E-mail: Jesus.Ramos@uab.cat
web personal
Curriculum Vitae
     
Carmen Saras˙a   Carmen Saras˙a GarcÝa
MA in Labor Economics, New School for Social Research, Nueva York
Doctora en Hist˛ria, European University Institute of Firenze
Despatx: B3-103
TelŔfon: +34 935812316
E-mail: Carmen.Sarasua@uab.cat
PÓgina personal
Curriculum Vitae
     
    Alberta Toniolo
Doctora en Economia Social, UniversitÓ "L. Bocconi" di Milano
Despatx: B3-108
TelŔfon: +34 935811883
E-mail: Alberta.Toniolo@uab.cat